László Borbély: ”Mediul construit reprezintă 40% din sursa de dioxid de carbon. Prin acest nou proiect, oferim soluții concrete în domeniul eficienței energetice a clădirilor”
Departamentul pentru Dezvoltare Durabilă a lansat, astăzi, 24 septembrie, un proiect important în ceea ce privește eficiența energetică a clădirilor,
Citește mai mult